Rozstanie bez emocji

Trzy tygodnie temu pożegnałem się z Plusem. Przeniosłem numer do Ery nabywając przy okazji HTC Hero, tu swojsko zwany Era G2 Touch. Do tego abonament za 145pln (280 minut rozmów i 500MB danych).

Wczoraj przyszła od Plusa faktura. Ostatnia, rozliczająca konto. Ani słowa o tym, że konto jest zamykane. Ani słowa podziękowania za trzy lata płacenia całkiem sporych rachunków (przez ostatnie półtora roku to tak 260-280 pln miesięcznie).

Rok temu skończyła mi się w Plusie umowa. Od roku wisiałem u nich na bezterminówce. Przez cały rok sieć nie potrafiła zaproponować nic sensownego. Ani aparatu, ani taryfy – skubali na chama ile wlazło. Mamili – będze Xperia, będzie N75. Dupa, nie było. HTC Touch Pro? Tyż nie dla klienta indywidualnego.

I skończyło się. Znudziło mi się być skubanym, idę płacić gdzie indziej. Mniej za więcej.

Żegnaj Plusie. Sądzę, że nie prędko się znów zobaczymy.

P.S. Drogi Plusie! Poza mną do Ery na dniach pokica moja szanowna małżonka, moja rodzicielka, dwóch moich braci, teściowa, teść i szwagierka. A córka, jak ciut podrośnie, też dostanie foniacza w innej sieci, niż Plus. A było się postarać…

2 responses on “Rozstanie bez emocji

  1. Ciacho

    Ja również z Plusa uciekłem za Hero do Play ;)
    Płaciłem relatywnie mniejsze rachunki, ale klient ‚byznesowy’, w Plusie jeszcze mi wisi terminówka iPlusa, ale już za niedługo i to również przejdzie do innego operatora.

  2. matipl

    No niestety, od 10 lat Plus GSM za dużo nie zmienił w swoim podejściu do klienta, poza modnymi reklamami jak w TP.
    Gratuluję decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *